صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > كاميونت فوتون توليدي سايپاديزل 4 ستاره كيفي شد


  چاپ        ارسال به دوست

قائم مقام اجرايي سايپاديزل خبر داد؛

كاميونت فوتون توليدي سايپاديزل 4 ستاره كيفي شد

به گزارش سايپانيوز به نقل از ارتباطات و امور بين‌الملل سايپاديزل، محمود دهقان نژاد با بيان مطلب فوق افزود: در ادامه اجراي برنامه افزايش كيفيت محصولات توليدي، محصول فوتون با بهبود در شاخص هاي كيفي و كاهش نمره منفي كل در آديت‌هاي سازمان بازرسي كيفيت و استاندارد ايران در بهمن ماه 99، موفق به كسب 4 ستاره كيفي شد.

وي تصريح كرد: شركت سايپاديزل همواره با كيفيت‌ترين محصولات تجاري را توليد و روانه بازار کرده كه بخش عمده آن را كاميون‌هاي اروپايي نظير ولوو و رنو تشكيل مي‌دادند. در اين راستا و با توجه به قطع همكاري شركاي اروپايي به واسطه اعمال تحريم‌هاي ظالمانه بين‌المللي، بهبود مستمر كيفيت در ساير محصولات توليدي با تكيه بر توانمندي‌هاي داخلي از سوي مديريت ارشد شركت تبيين شده كه با تلاش و اهتمام تمام همكاران در واحد‌هاي مختلف سازماني، بخشي از هدف تعيين شده در خصوص ارتقاي كيفيت در محصول فوتون محقق شد.

دهقان نژاد زير ساخت‌هاي مناسب توليد، دانش فني و نهادينه شدن تفكر توليد محصول كيفي ميان كاركنان سايپاديزل را از نقاط قابل اتكا و روشن اين مجموعه صنعتي بر شمرد و خاطر نشان كرد: در ابتداي توليد كاميونت فوتون توسط سايپاديزل، اين محصول داراي تك ستاره كيفي بود كه در ادامه با روند صعودي قابل توجه توانست به 4 ستاره كيفي دست يابد.

گفتني است، كاميونت فوتون در دي ماه سال 98 موفق به دريافت 3 ستاره كيفي شده بود و پس از گذشت يك‌سال موفق شد چهارمين ستاره كيفيت را در كارنامه خود به ثبت برساند.


١١:٠٣ - شنبه ٢٨ فروردين ١٤٠٠    /    شماره : ١٢١    /    تعداد نمایش : ٢٥٧٠


امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج