عنوان
صفحه اصلي > اخبار 
اخبار > مديرعامل گروه ولوو در مصاحبه اختصاصي با واحد ارتباطات: سهم بازار خود را در ايران افزايش مي دهيم


  چاپ        ارسال به دوست

مديرعامل گروه ولوو در مصاحبه اختصاصي با واحد ارتباطات: سهم بازار خود را در ايران افزايش مي دهيم

واحد ارتباطات شركت سايپاديزل- مديرعامل گروه ولوو تأكيد كرد: اين شركت به دنبال سرمايه گذاري بيشتر در دوران پسابرجام در ايران است و شرايط همكاري خود با شركت سايپاديزل را بهبود مي بخشد.مارتين لانتستد در حاشيه افتتاح خط توليد پيشرفته كاميون هاي ولوو در شركت سايپاديزل با اشاره به قدمت همكاري گروه ولوو با اين شركت، خاطرنشان كرد: خوشبختانه با عرضه محصولات با كيفيت خود به بازار ايران، طي سال هاي اخير، نظر مثبت مشتريان را به خود جلب كرده ايم و بدنبال ارتقاء روز افزون موضوعاتي چون كيفيت و خدمات پس از فروش هستيم.


وي در ادامه گفت: هدف ولوو در سال جاري، تكميل سبد محصولات خود در بخش كاميون است و سعي مان بر اين است، تا با عرضه مجدد كاميون هاي ولوو در بازار خودروهاي تجاري، سهم بازارمان را نسبت به سال هاي گذشته افزايش دهيم.


مديرعامل ولوو همچنين با اشاره به صحبت هاي رئيس جمهور كشورمان در سومين همايش بين المللي صنعت خودرو، بيان كرد: توجه ويژه و دستورات آقاي روحاني به حفظ محيط زيست، ارتقاء كيفيت و ايمني در بخش خودرو، نويد بخش يك تغيير چشمگير در صنعت خودروسازي ايران است و ما نيز در همين راستا، فعاليت خود را در ايران، افزايش خواهيم داد.


وي در ادامه به جلسه مؤثر خود با وزير صنعت، معدن و تجارت اشاره كرد و افزود: ديدگاه هاي وي نسبت به آينده خودروسازي ايران، ما را بيش از پيش، ‌نسبت به حضور با كيفيت در بازار ايران، اميدوار كرد.


لانتستد در پايان با تقدير از تلاش هاي صورت گرفته توسط شركت سايپاديزل براي عرضه محصولات با كيفيت در بازار خودروهاي سنگين ايران، يادآور شد: اين شركت از توانمندي ها و امكانات بسيار خوبي برخوردار است و ما نيز با افتتاح يكي از پيشرفته ترين خطوط توليدي ولوو در اين شركت، به ارتقاء هم زمان برند ولوو و سايپاديزل كمك خواهيم كرد.


٠٨:٢٠ - يکشنبه ١٦ اسفند ١٣٩٤    /    شماره : ٢٢    /    تعداد نمایش : ٢٢٣١


امتیازدهی

تمام حقوق این سایت متعلق به شركت سایپا دیزل می باشد.